کاندیداهای جشنواره فجر ۳۶ اعلام شد

یکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت 21:08


پرهام نورافزا:

هیات انتخاب و هیات داوران سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر اسامی کاندیدای بخش مختلف این جشنواره را به شرح ذیل اعلام کرد.

*بهترین طراحی لباس:

بمب/ سارا خالدی زاده

خجالت نکش/ رعنا امینی

سوءتفاهم/ سارا سمیعی

شعله ور/ سوسن نوروزی

مغزهای کوچک زنگ زده/ مارال جیرانی

 

*بهترین طراحی صحنه:

بمب/ محسن شاه ابراهیمی

تنگه ابوقریب/ محمدرضا شجاعی

دارکوب/ آیدین ظریف

سرو زیر آب/ عباس بولوندی

سوءتفاهم/ کیوان مقدم

 

*بهترین چهره پردازی:

تنگه ابوقریب/ سعید ملکان

چهارراه استانبول/ عباس عباسی

دارکوب/ فاطمه و زهرا کمالی

شعله ور/ مهرداد میرکیانی

کامیون/ بابک اسکندری

 

*بهترین تدوین:

به وقت شام/ مهرداد خوشبخت

دارکوب/ فرزاد هوتن

عرق سرد/ بهرام دهقانی

کامیون/ مصطفی خرقه پوش

مغزهای کوچک زنگ زده/ مهدی سعدی


*بهترین صدابرداری:

بمب/ ایرج شهزادی

به وقت شام/ طاهر پیشوایی

تنگه ابوقریب/ رشید دانشمند

سوءتفاهم/ مهران ملکوتی

مغزهای کوچک زنگ زده/ مهران ملکوتی

 

*بهترین صداگذاری:

امپراطور جهنم

به وقت شام/ علیرضا علیوان

تنگه ابوقریب/ امیرحسین قاسمی

شعله ور/ بابک شکیبا

مغزهای کوچک زنگ زده/ علیرضا علویان

 

 


*بهترین موسیقی متن

به وقت شام/ کارن همایونفر

بمب/ النی کایندرو

تنگه ابوقریب/ حامد ثابت

دارکوب/ بهزاد عبدی

شعله ور/ سهراب پورناظری

عرق سرد/ کارن همایونفر

 

*بهترین جلوه‌های ویژه:

بمب/ محمد لطفعلی

به وقت شام/ سیدهادی اسلامی

تنگه ابوقریب/ حسن ایزدی، جواد متولی، محمد برادران، محسن خیرآبادی

چهارراه استانبول/ فرید ناصر فصیحی

سرو زیر آب/ محمد خاکزاد

ماهورا و لاتاری/ سینا قویدل

 

*بهترین فیلمبرداری:

بمب/ محمود کلاری

تنگه ابوقریب/ حمید خضوعی ابیانه

سرو زیر آب/ علیرضا زرین دست

عرق سرد/ فرشاد محمدی

مغزهای کوچک زنگ زده/ پیمان شادمانفر

 

*بهترین نقش مکمل زن:

سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد و چهارراه استانبول

لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد

نگار عابدی برای فیلم دارکوب

هدی زین العابدین برای فیلم عرق سرد

 

* بهترین نقش مکمل مرد:

پژمان جمشیدی برای فیلم سوتفاهم

جمشید هاشم پور برای فیلم دارکوب

سیامک انصاری برای فیلم بمب یک عاشقانه

فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

مسعود کرامتی برای فیلم چهارراه استانبول

نوید پورفرج برای مغزهای کوچک زنگ زده

 

* بهترین فیلمنامه:

بمب / پیمان معادی

سرو زیر آب/ باشه‌آهنگر

کامیون/ کامبوزیا پرتوی

مغزهای کوچک زنگ زده/ هومن سیدی

شعله ور/ حمید نعمت‌الله

 

* بهترین کارگردانی:

به وقت شام/ ابراهیم حاتمی‌کیا

تنگه ابوفریب/ بهرام توکلی

دارکوب/ بهروز شعیبی

سرو زیر آب/ باشه آهنگر

مغزهای‌کوچک زنگ زده/ هومن سیدی

کامیون/ کامبوزیا پرتوی

 


*بهترین نقش اول زن:

سارا بهرامی برای فیلم دارکوب

باران کوثری برای فیلم عرق سرد

شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش

مهناز افشار برای فیلم دارکوب

هانیه توسلی برای فیلم سو تفاهم

ماهور الوند برای فیلم چهارراه استانبول

 

بهترین نقش اول مرد:

امیر جدیدی برای فیلم تنگه ابوقرییب و عرق سرد

امین حیایی برای فیلم شعله ور

بابک حمیدیان برای فیلم سروزیرآب

رضا عطاران برای فیلم مصادره

سعید اقاخانی برای فیلم کامیون

نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

 

بهترین فیلم‌ها:

و از میان بهترین فیلم‌های این دوره از جشنواره همچون: «بمب»، «به وقت شام»، «تنگه ابوقریب»، «دارکوب»، «سرو زیر آب»، «کامیون» و «مغزهای کوچک زنگ زده»

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد