سینمای ایران در حال پوست‌اندازی است

یکشنبه 15 بهمن 1396 ساعت 20:34

پرهام نورافزا:

چند سال اخیر سینمای ایران به‌شدت شاهد حضور جوانان بازیگر و فیلمساز بوده و امسال این حضور چندین برابر شده است. سینمای ایران در حال پوست‌اندازی است و حضور جوانان دقیقا همین رویه را نشان می‌دهد.

پدرام شریفی بازیگر سینما ضمن بیان این مطلب درخصوص حضور خود در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با فیلم «کار کثیف» گفت: حضورم در فیلم کار کثیف بسیار جذاب و هیجان‌انگیز بود. بازی در این فیلم سخت‌ترین تجربه من در عرصه بازیگری بود و امیدوارم مورد پسند مخاطب قرار بگیرد.

وی ادامه داد: خسرو معصومی برای فیلم کار کثیف تلاش فراوانی کرده و کل گروه بسیار منسجم به تولید این اثر پرداخته و امیدوارم در جشنواره فیلم فجر اتفاقات خوبی برای این فیلم بیفتد.

بازیگر فیلم «متولد 65» درباره تمایل خود برای موفقیت در جشنواره فجر تاکید کرد: من هم مثل سایر بازیگران دوست دارم سیمرغ جشنواره فیلم فجر را به دست آورم و بسیار امیدوارم امسال برای کار کثیف سیمرغ جشنواره را به خانه ببرم. سیمرغ جشنواره لذتی بسیاری دارد و من کتمان نمی‌کنم که به‌شدت این جایزه را دوست دارم.

وی در مورد حضور گسترده جوانان در جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: چند سال اخیر سینمای ایران به‌شدت شاهد حضور جوانان بازیگر و فیلمساز بوده و امسال این حضور چندین برابر شده است. سینمای ایران در حال پوست‌اندازی است و حضور جوانان دقیقا همین رویه را نشان می‌دهد.

این بازیگر جوان سینما درباره تاثیر جشنواره فیلم فجر در روند کار بازیگران افزود: جشنواره فیلم فجر محل اجتماع مردم و هنرمندان سینما بوده و باعث می‌شود کار افراد به خوبی دیده شود. حال اگر کاری واقعا خوب باشد یا بازی بازیگری درست انجام شود در فجر چندین برابر بازخورد مثبت خواهد داشت.

شریفی با اشاره به حضور خود در فیلم «بادیگارد» خاطرنشان کرد: شروع جدی سینما با فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا و بعد از «متولد 65» باعث شد با وجود نیاز شدید سر هر کاری نروم و در انتخاب‌هایم دقت کنم. امیدوارم کارهای خوب به من پیشنهاد شود تا بتوانم باز هم در آثار قابل دفاع بازی کنم.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد