پرداختن به حاشیه، بخشی از کار رسانه است به شرطی که به نفع سینما باشد

سه‌شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 20:59

پرهام نورافزا:

ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در روز آغازین برنامه «دو قدم تا سیمرغ» که توسط سامانه فیلم‌نت‌نیوز برپا شده است، گفت: از رسانه‌ها به‌ویژه رسانه‌های اینترنتی که فضای جدیدی را برای سینمای ایران ایجاد کرده‌اند، تشکر می‌کنم.

 ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در روز اول برنامه «دو قدم تا سیمرغ» که به معرفی فیلم‌های جشنواره فیلم فجر می‌پردازد، گفت: دوست دارم که فیلم‌ها در جشنواره برجسته شوند و منتقدان و رسانه‌ها به تماشای فیلم‌ها بیایند و کمتر به حواشی‌ پرداخته شود.

او ادامه داد: من البته از حاشیه‌ها استقبال می‌کنم و پرداختن به حواشی را بخشی از کار رسانه می‌دانم، به شرط آن که رویکردشان در خدمت سینما و رسانه و به نفع سینمای ایران باشد.

دبیر جشنواره فیلم فجر درباره تغییر امسال سینمای رسانه‌های گروهی گفت: نمی‌دانم این تغییر، روند را بهتر می‌کند یا خیر؛ اما اگر سالن رسانه‌ها سالنی مجزا و باکیفیت باشد، بهتر است. پردیس سینمایی ملت کیفیت بسیار خوبی برای نمایش فیلم‌ها دارد، برج میلاد فضای مناسبی داشت اما انحصار سینمایی نداشت و امیدوارم این تغییر، تجربه خوبی باشد.

داروغه‌زاده در روز آغازین برنامه «دو قدم تا سیمرغ» که توسط سامانه فیلمنت‌نیوز برپا شده است، گفت: از رسانه‌ها به‌ویژه رسانه‌های اینترنتی که فضای جدیدی را برای سینمای ایران ایجاد کرده‌اند، تشکر می‌کنم. 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد